Opis inwestycji

OSIEDLE KALINOWE II jest zlokalizowane w Gdańsku Karczemkach przy ulicy Kalinowej między ulicami Różany Stok i Malinową.

Położenie osiedla zapewnia mieszkańcom komfort zamieszkiwania w ładnych mieszkaniach w przyjaznej okolicy – w otoczeniu domków jednorodzinnych, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W sąsiedztwie powstała nowoczesna szkoła podstawowa z basenem, wybudowano także przedszkole i żłobek. Niewątpliwym atutem lokalizacji naszych mieszkań i domów jest bliskość Obwodnicy. Zapewnia szybkie i wygodne połączenie z całym Trójmiastem.

Do centrum Gdańska dowożą mieszkańców osiedla autobusy miejskie. Na początku roku 2017 uruchomiona została nowa linia autobusowa 268, która umożliwia dojazd z osiedla m.in. do przystanku PKM Kiełpinek

Z naszego osiedla do Targu Węglowego w centrum Gdańska jest zaledwie 10 km.

W pobliżu naszej lokalizacji znajdują się centra handlowo-usługowe: Auchan, Centrum Matarnia i Fashion House. Nad obwodnicą powstała kładka pieszo-rowerowa łącząca dzielnicę Karczemki z Auchan i przystankiem kolei metropolitalnej PKM Kiełpinek.

Węzeł Karczemki – największy węzeł komunikacyjny w Trójmieście i Obwodnica Południowa, które znajdują się w pobliżu, pozwalają na szybki i bezkolizyjny dojazd do trasy nr 7 łączącej Gdańsk z Warszawą i do autostrady oraz bezproblemowy dojazd w kierunku centrum Gdańska i Gdyni.

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Kokoszki-Nowa-dzielnicowa-linia-autobusowa-i-wygodniejszy-dojazd-do-Pomorskiej-Kolei-Metropolitalnej,a,67593

Lokalizacja Osiedla Kalinowego to także świetny punkt wylotowy z miasta na Hel czy urokliwe Kaszuby.

 

OSIEDLE KALINOWE II to oferta domów i mieszkań w małym kompleksie budynków w zabudowie szeregowej.

16 budynków w czterech zespołach (po 2, 3, 5 i 6 budynków) w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, zlokalizowane przy ulicy Kalinowej o numerach od 69 do 77 w Gdańsku Karczemkach. Każdy segment stanowi odrębny budynek posadowiony na działce wydzielonej dla danego budynku.

Przed każdym segmentem znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców. Ogródek częściowo ogrodzony, niezagospodarowany.

Każdy budynek stanowi samodzielny dom szeregowy albo znajdują się w nim odrębne lokale:

Dla mieszkań wspólną częścią budynku jest wiatrołap.

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA